adilcevazportal.com

Adilcevaz Portal

Türkiye, Bitlis, Adilcevaz


Admin adilcevazportal.com,

Bitlis Belediyesi’nden Kapsamlı Çalışma

Bitlis Belediyesi’nden Kapsamlı Çalışma


                      Bitlis Belediyesi Fen İşleri, Park Bahçeler, Teknik Destek ekipleri tarafından şehrin birçok noktasında eş zamanlı olarak hummalı bir çalışma başlatıldı.
Havaların ısınması ve yaz aylarında vatandaşların açık havada yoğun kullanım gösterdiği alanlarda sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışına uygun kapsamlı bir çalışma başlatıldı.Başta yol, kaldırım düzenlemeleri, su işleri olmak üzere bir çok proje detaylı ve hummalı bir çalışma ile yürütülüyor. Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin birçok noktasında bulunan park onarım ve bakım çalışmaları, refüj yeşillendirme çalışmaları başta olmak üzere yazın vatandaşların uğrak noktalarından biri olan üsküdar parkı olarak bilinen parkta peyzaj düzenleme, park yapım ve bakımları, kaldırım ve mesire alanları sil baştan yenileniyor.
               Ayrıca, Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından şehrin birçok noktasında yol kaldırım yapım ve bakım işlemleri aralıksız sürüyor. Büyüyen ve gelişen Bitlis’in nüfusu her geçen gün artan ve büyük mahallerinden olan Hüsrevpaşa Mahallesinde okul yolu üzeri ve Ahmet Eren Bulavarı üzerinde bulunan yol üzerinde kaldırım çalışmaları sürüyor. Bu yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Bitlis Belediye Başkanı Ahmet Çınar, Bitlis’in her gün değiştiğini ve güzelleştiğini ifade ederek, ”Bitlis Belediyesi olarak bizlere güvenen, şehri emanet eden hemşehrilerimize layık hizmetleri bir, bir yapmaya devam ediyoruz. İnşallah Marka Şehir olma yolunda hızla ilerleyen, geçmişiyle övünen geleceğe emin adımlarla ilerleyen Bitlis’imizi en iyi hizmeti hemşehrilerimize sunmak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.

bitlisportal.com
Benzer Yayınlar

1 yorum:

avatar

bitlis çok şey hakediyor. hizan en sevdiğim ilçelerden bölge haberleri de verdiğiniziçin teşekkürler.